nppd
04 فروردین 1402 - 11:34

86 پرواز ویژه نوروز در فرودگاه اصفهان برقرار شد

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان گفت: ۸۶ پرواز ورودی و خروجی به صورت فوق العاده (ویژه) برای ایام نوروز سال ۱۴۰۲ در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان بر قرار شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، ابوذر ضیایی مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان اظهار داشت : ۲۴ پرواز ورودی و خروجی فوق‌العاده (ویژه) در مسیرهای خارجی و ۶۲ پرواز ورودی و خروجی فوق‌العاده در مسیرهای داخلی از ابتدای فروردین سال ۱۴۰۲ تا پایان تعطیلات نوروزی انجام خواهد شد.

وی افزود: این پروازها در مسیرهای داخلی مشهد، تهران و کیش و در مسیرهای خارجی دبی، نجف و دالامان ترکیه انجام خواهد شد.

ضیایی خاطرنشان کرد: نمایشگرهای ایستاده اطلاعات پرواز پیش از تعطیلات عید نوروز در ترمینال‌های پروازی فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان توسط واحد فناوری اطلاعات نصب و راه‌اندازی شده است.

 

 

مدیرکل فرودگاه‌های استان اصفهان با اشاره به دیگر اقدامات نوروزی در این فرودگاه اضافه کرد: نورپردازی و بهبود روشنایی محوطه فرودگاه با نصب چراغ‌های پارکی روبروی ترمینال داخلی و تعویض پروژکتورهای برج‌های نوری انجام شد.

وی با اشاره به ویژه برنامه‌های شاد و متنوع فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲، افزود: اجرای گروه سرود یاوران آفتاب، حضور حاجی فیروز بین مسافران، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به مسافران و پذیرایی همزمان از حاضران در ترمینال پروازهای داخلی در حال انجام است.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/ش

منبع: فارس
شناسه خبر: 1107721